Inštruktorji

Borut Kincl Shihan

7.DAN KEMPO ARNIS
7.DAN RYUKYU KEMPO - KYUSHO JITSU - TUITE
7.DAN KAPAP - ISRAELIE JIU JITSU (KYOSHI)
6.DAN MODERN ARNIS

LEVEL 4 INSTRUCTOR (KYOSHI) KEMPO ARNIS FEDERATION
INŠTRUKTOR 2. STOPNJE (TRENER) ZVEZA KARATE ORGANIZACIJ

Damir Ivandič Sensei

3.DAN KEMPO ARNIS

LEVEL 2 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION
INŠTRUKTOR 1.STOPNJE ZVEZA KARATE ORGANIZACIJ

Klemen Hrovat Sensei

3.DAN KEMPO ARNIS

LEVEL 2 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION
INŠTRUKTOR 1.STOPNJE ZVEZA KARATE ORGANIZACIJ

Rok Derenčin Sensei

3.DAN KEMPO ARNIS
1.DAN TAEKWONDO

LEVEL 2 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION
INŠTRUKTOR 1.STOPNJE ZVEZA KARATE ORGANIZACIJ

Mitja Jukič Grm Sensei

3.DAN KEMPO ARNIS
2.DAN JUJUTSU

LEVEL 2 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION
INŠTRUKTOR 2.STOPNJE ZVEZA KARATE ORGANIZACIJ

Matej Mavsar Sensei

3.DAN KEMPO ARNIS

LEVEL 2 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION
KONDICIJSKI TRENER (FŠ 2018)

Kristjan Pasar Senpai

2.DAN KEMPO ARNIS

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION
INŠTRUKTOR 1.STOPNJE ZVEZA KARATE ORGANIZACIJ

Blaž Primc Senpai

2.DAN KEMPO ARNIS

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION
INŠTRUKTOR 1.STOPNJE ZVEZA KARATE ORGANIZACIJ

Marko Skube Senpai

2.DAN KEMPO ARNIS

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION
INŠTRUKTOR 1.STOPNJE ZVEZA KARATE ORGANIZACIJ

Domen Zorko

2.DAN KEMPO ARNIS

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION
INŠTRUKTOR 1.STOPNJE ZVEZA KARATE ORGANIZACIJ

Rok Križnik Senpai

1.DAN KEMPO ARNIS

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION
INŠTRUKTOR 1.STOPNJE ZVEZA KARATE ORGANIZACIJ

Anita Štular Senpai

1.DAN KEMPO ARNIS

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION
INŠTRUKTOR 1.STOPNJE ZVEZA KARATE ORGANIZACIJ

Zoran Poplašen Senpai

1.DAN KEMPO ARNIS

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION
INŠTRUKTOR 1.STOPNJE ZVEZA KARATE ORGANIZACIJ

Maja Kincl Skube Senpai

1.DAN KEMPO ARNIS

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION
INŠTRUKTOR 1.STOPNJE ZVEZA KARATE ORGANIZACIJ

Aco Jerant Senpai

1.DAN KEMPO ARNIS

APPRENTICE INSTRUCTOR KAF

Gašper Žičkar

4.KYU KEMPO ARNIS

APPRENTICE INSTRUCTOR KAF
TRENER FITNESA (3.STOPNJA) FZS

Joseph Portelli Senpai (MALTA)

2.DAN KEMPO ARNIS

3.DAN KARATE

LEVEL 2 INSTRUCTOR KAF

Felix Sammut Senpai (MALTA)

1.DAN KEMPO ARNIS

LEVEL 1 INSTRUCTOR KAF

Christina Said (MALTA)

1.DAN KEMPO ARNIS

LEVEL 1 INSTRUCTOR KAF

Melvin Calleja (MALTA)

1.DAN KEMPO ARNIS

LEVEL 1 INSTRUCTOR KAF

Joseph Zuba (MALTA)

1.DAN KEMPO ARNIS

LEVEL 1 INSTRUCTOR KAF

Monique “Monchichi” Falconi (Malta)

4.KYU KEMPO ARNIS

APPRENTICE INSTRUCTOR KAF

Olaf Knöf Senpai (GERMANY)

1.DAN KEMPO ARNIS

LEVEL 2 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION

Diana Knöf (GERMANY)

3.DAN MODERN ARNIS

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION

Jan Torborg (GERMANY)

5.DAN GOJU RYU KARATE

3.DAN KYUSHO JITSU

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION

Sebastian Lämmle (GERMANY)

6.DAN RYUKYU KEMPO - KYUSHO JITSU - TUITE

3.DAN SHOTOKAN KARATE

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION

Silvio Korte (GERMANY)

5.DAN GOJU RYU KARATE

3.DAN KYUSHO JITSU

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION

Bettina Lämmle (GERMANY)

7.DAN RYUKYU KEMPO - KYUSHO JITSU - TUITE

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION

Martin Ganzman (GERMANY)

 

BLACK BELT FILIPINO MARTIAL ARTS

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION

Olaf Marcinczak (GERMANY)

BLACK BELT KARATE

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION

Timo Maier (GERMANY)

BLACK BELT KARATE 

 

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION

Simon Klobe (GERMANY)

5.DAN SHORIN RYU KARATE

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION

Ralph Ploghoft (GERMANY)

 

5.KYU KEMPO ARNIS

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION

James Gooch (UK)

5.DAN RYUKYU KEMPO - KYUSHO JITSU - TUITE

LEVEL 1 INSTRUCTOR KEMPO ARNIS FEDERATION